Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

ŠKODA Jarní servisní akce 2021

ŠKODA Originální příslušenství

Jaro je za dveřmi a my pro Vás máme jarní nabídku inovativních a praktických produktů ŠKODA Originálního příslušenství za výhodné ceny. Získáte bezpečné a kvalitní doplňky, které jsou plně kompatibilní s modely ŠKODA a podléhají náročnému testování.

Od 1.4. do 31.5. 2021 platí zvýhodnění až 20% na vybraný sortiment příslušenství, který zahrnuje například střešní nosiče, boxy, stěrače a další praktická vybavení.

Výhodně můžete pořídit i kompletní sady letních kol ŠKODA s kvalitními pneumatikami od renomovaných výrobců. Na kompletní kola i samostatné letní pneumatiky navíc poskytujeme ŠKODA Pneugaranci.

Vyjeďte do jara s plnou výbavou. Využijte akční nabídku ŠKODA Originálního příslušenství a zabalte si na cesty vše, co potřebujete. Více o této nabídce naleznete zde.
ŠKODA Jarní servisní akce

Jarní servisní prohlídka probíhá v období od 1. 4. až 31. 5. 2021. V tomto termínu Vám za 249 Kč vč. DPH provedeme na voze všechny níže popsané servisní úkony:

  • Diagnostika – výpis paměti závad – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • Kontrola stavu akumulátoru
  • Kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • Kontrola brzdového systému a podvozku
  • Kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • Kontrola funkčnosti a nastavení osvětlení (mimo xenonů)
  • Kontrola funkce stěračů a ostřikovačů
  • Kontrola platnosti technické kontroly

Online objednávka do servisu

Více informací o Jarní servisní akci ŠKODA Vám sdělí servisní oddělení na našich pobočkách ve Zlíně, Olomouci a Vsetíně.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu