Zažij UEFA EURO 2020 s Petrem Čechem

Volkswagen, oficiální mobility partner UEFA EURO 2020, připravil pro všechny fotbalové fanoušky měsíc plný výher. Soutěžte s námi.

Vážená příznivci značky Volkswagen a fotbalu,

jak možná víte, Volkswagen je oficiálním mobility partnerem UEFA EURO 2020 a  čistě elektrické modely ID.3 a ID.4. budou vozit nejen fotbalisty ve všech 12 městech šampionátu.

Abyste si EURO užili s námi, Volkswagen připravil pro všechny fanoušky fotbalu měsíc plný výher. Stačí se do 11. 5. 2021 registrovat do soutěže a naladit Evropu 2.

Každý den bude vylosován výherce originálních dárků UEFA EURO 2020™. Vždy v pátek navíc se hraje o týdenní výhru: 2 vstupenky na UEFA EURO 2020 do Německa a k tomu Volkswagen ID.4 na týden.

A pověstnou třešničkou je hlavní soutěž! Máte doma juniora ve věku 10–14 let, který miluje fotbal? A jeho sen je stát se oficiálním nosičem turnajového míče tzn. „match ball carrier“? Potom neváhejte a soutěžte společně o hlavní výhru, VIP zájezd do Londýna pro dva! Během exkluzivního pobytu v termínu 21.–23. 6. 2021 navíc zažijete den s Petrem Čechem.

Přejeme Vám štěstí v soutěži a další tisíce kilometrů pohodové jízdy.

Více informací o soutěži a registraci najdete zde.

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu