Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Operativní leasing

Usnadníme Vám cestu k Vašemu novému vozidlu


Hledáte vůz, který bude přesným obrazem vašich potřeb a představ?
Od této chvíle se můžete soustředit už jen nato, aby opravdu odpovídal vašim představám, protože s jeho financováním vám rádi pomůžeme my. 
Víme totiž, jak je důležité najít pro financování automobilu spolehlivého partnera, ideálně se zázemím stabilního koncernu a s dlouholetou tradicí na trhu.

Právě proto spolupracujeme s Volkswagen Financial Services a Mercedes-Benz Financial Services.

Na rozdíl od bank se tyto společnosti věnují pouze financování vozů a díky tomu vám, spolu s námi, dokáží nabídnout právě ty služby, které potřebujete.
Vše tak vyřídíme na jednom místě, na míru vašemu vysněnému vozu, s výhodným značkovým financováním, pojištěním a dalšíimi benefity.

Naším cílem je umožnit prvotřídní řešení financování a mobility. Dle vašich možností si sami vyberete, co bude nejlépe vyhovovat vašim obchodním či soukromým potřebám – ať si zvolíte úvěrové financování nebo pronájem vašeho vysněného vozidla formou operativního leasingu.
V rámci smlouvy o financování lze také sjednat pojištění a řadu servisních či administrativních služeb – a to vše v přehledných měsíčních splátkách.

Služby, které nabízíme

Nabízíme financování i pojištění pro všechny modely vozidel, které prodáváme. Na vaše vysněné vozidlo tak nemusíte čekat dlouhé roky.

Operativní leasing
Ať už soukromý nebo firemní – leasing vám dá svobodu reagovat pružně na změny ve vašem životě. Neboť životní situace se mění stejně jako přání. Profitujte z výhodných měsíčních splátek tím, že si vozidlo pořídíte na leasing, místo abyste ho uhradili hotově. S leasingem platíte pouze za jeho používání.

  • Doba trvání leasingové smlouvy je v podstatě libovolná
  • Při uzavření smlouvy je dojednán předpokládaný kilometrový proběh
  • Po skončení smlouvy se vůz vrátí prodejci a vy si můžete odvézt opět nový vůz
  • Další výhodou operativního leasingu je také například odstranění rizik spojených s vlastnictvím vozidla a poklesu zůstatkové hodnoty vozidla
  • Rychlá obměna vozového parku umožňuje splňování nejpřísnějších ekonomických, bezpečnostních a ekologických nároků

Financování vozu
Pokud máte zájem na okamžitém vlastnictví vozidla, můžete využít úvěrové financování. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché. Pokud chcete vozidlo vlastnit, je pro vás úvěrové financování ideální volbou.
Úvěrové financování nabízíme již od % akontace a proces posouzení vaší úvěruschopnosti zpravidla netrvá déle než jediný den. 

Pojištění
Volkswagen Financial Services a Mercedes-Benz Financial Services pro vás ve spolupráci s renomovanými pojišťovnami neustále vyvíjí nové pojistné produkty, které vám zajistí nejen výhodné podmínky, ale i vynikající kvalitu služeb.
Nabízíme vám nejen výhodné pojistné sazby, ale především kvalitní a spolehlivé služby zejména v době, kdy je opravdu potřebujete, tedy v případě pojistných událostí či vyřizování nejrůznějších záležitostí.

Vlastnit nebo pronajímat?
Pomocník s výběrem financování s vámi krok za krokem projde vaše představy, potřeby a dny. Během toho si ujasníte, co je pro vás výhodnější a dostanete i odpověď na otázku, zda si máte nový vůz koupit či spíš pronajmout.

Hledáte možnost financování ojetého vozidla?
Nabídku na míru máme i pro vás. K atraktivnímu financování si připočtěte také pojištění, servis a údržbu v jedné měsíční splátce a bez akontace, a vyjde vám, že se můžete věnovat už jen tomu, co je důležité. Vaší práci. Potřebujete ještě další důvod, proč financovat váš budoucí vůz?
Jsme vám k dispozici a v případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.

 

Neváhejte nás kontaktovat:

Viktor Žák
Viktor Žák

Vedoucí prodeje nových vozů, specialista na operativní leasing
Olomouc

Kontaktovat
Milan Coufal
Milan Coufal

Prodej vozů, specialista na operativní leasing
Olomouc

Kontaktovat
Jiřina Cetkovská
Jiřina Cetkovská

Prodej osobních vozů
Olomouc

Kontaktovat
Monika Polčáková
Monika Polčáková

Prodej vozů, specialista na operativní leasing, specialista ŠKODA Handy
Vsetín

Kontaktovat
Livie Maléřová
Livie Maléřová

Prodej osobních vozů, specialista na operativní leasing
Zlín

Kontaktovat
Ladislav Vanderka
Ladislav Vanderka

Vedoucí prodeje, specialista na operativní leasing
Zlín

Kontaktovat
Cena vozů
Lidé preferují rozmezí:
Vlastní cenová hladina
Vyberte značky
Vyberte modely

Nejdříve vyberte značku

Zdá se, že používáte
nepodporovaný prohlížeč

Aby Vám tato webová stránka fungovala, potřebujete moderní podporovaný prohlížeč. Pokud používáte Windows 10, máte již nainstalovaný moderní prohlížeč Microsoft Edge, který můžete použít k zobrazení tohto webu.

Microsoft Edge Logo
Microsoft Edge

Moderní prohlížeč od společnosti Microsoft

Součást Windows 10
Mozilla Firefox Logo
Mozilla Firefox

Svobodný prohlížeč se zaměřením na soukromí

Google Chrome Logo
Google Chrome

Nejpoužívanější prohlížeč na světe od Googlu